Hopp over båndkommandoer
Hopp til hovedinnhold

Avtaler

:

Innkjøpsavtaler :ListeBruk SKIFT+ENTER til å åpne menyen (nytt vindu).Åpne menyÅpne meny

Liste som innheld innkjøpsavtalar
  
Leverandør
Kontaktinformasjon
  
  
Gjeld
  
Aksesspkt/meldingsentral
Unit 4
22 25 85 23
01.07.201601.07.2020Bømlo, Fitjar, Kvinnherad, Stord, Tysnes
Arbeidstøy
Sverre W Monsen AS
Trine Karlsson
trine@swm.no
95143835
01.01.201731.12.2020Stord
Asfalt
NCC Industry AS (984884176)
Sondre Gjøstein, sondre.gjostein@ncc.no, 95490337
Stian Lyngsgård, stian.lyngsgard@ncc.no, 91704161
Sonja Solstrand, Sonja.solstrand@ncc.no , 95287334
01.05.201930.04.2023Bømlo, Fitjar, Kvinnherad, Stord, Tysnes
Bassengkjemikaler
BWT Birger Christensen AS
Eivind Husemoen
eivind.husemoen@bwtwater.no
671 77 000 / 906 09 061
12.02.201811.02.2022Bømlo, Kvinnherad, Stord, Tysnes
Bedriftshelseteneste
Medco BHT as
Pål Lillebø
tlf. 51715270
01.03.201728.02.2021Bømlo, Fitjar, Kvinnherad, Stord, Tysnes
Bilar kjøp/leasing
LeasePlan Norge AS
Bestillingsskjema skal sendast til
kundeservice@leaseplan.no
Anna Marie Aune
 
Charlotte Hansen Tangen
Tlf 996 21645
 
LeasePlan Norge AS
23069800
01.08.201730.06.2021Bømlo, Fitjar, Stord, Tysnes
Blomar

Stord kommune:
1. Mester Grønn AS

1.Monica R. Neve
Monica.neve@mestergronn.no
322 20 900 / 930 96 022

12.02.201811.02.2022Stord
BPA tenestekonsesjon
a. Uloba- Independent Living Norge SA
b. Human Care Assistanse AS
c. HAV AS
d. Dialouge AS
e. Citymaid Hjemmebest Personlig Assistanse
Aage Gjesdal, aage.gjesdal@uloba.no, 32882310
Jon Torp, jon.torp@human-care.no, 48155808
Ronny Dahlstrøm, ronny.dahlstrom@hav.as, 45222288
Drude Berentsen, drude@dialouge.no, 90139664
Rigmor Fagerland, rigmor.fagerland@hjemmebest.no, 40691150
01.02.201631.01.2022Bømlo, Fitjar, Kvinnherad, Stord, Tysnes
Brevark og konvoluttar m/trykk
Bergen Grafisk as
Avtaleansvarlig:
Thomas Erichsen
Thomas.erichsen@bodoni.no
tlf: 40859165

Kontaktperson:
Jan Helge Mikkelsen
tlf: 90691839

Bestillingar sendes til:
handel@bodoni.no
01.01.201631.12.2020Bømlo, Fitjar, Kvinnherad, Stord, Tysnes
Drivstoff, bilrekvisita, vask
Circle K Norge AS
tlf. 908 87 452
Kundeservice Circle K-kort 22962500
01.09.201501.09.2019Bømlo, Fitjar, Kvinnherad, Stord
Elektroinstallasjon og -materiell
Kommunane Bømlo, Fitjar, Stord;
Moster Elektro, Mostravegen 559, 5440 Mosterhamn
 
Tony A. B. Hidle
e post:post@mosterelektro.no
4884 4885 (sentralbord Moster Elektro AS)
4884 5404 (direkte Tony Hidle)
 
09.11.201509.11.2019Bømlo, Fitjar, Stord
Elektroinstallasjon og -materiell
Kvinnherad kommune;
Teknisk Bureau AS, Ringvegen 6, 5412 Stord
Postadr;Postboks 204,5402 Stord
Gjennomført av: Apply Rig & Modules AS, Husnes
 
 
 
tlf 53409300
 
09.11.201509.11.2019Kvinnherad
E-læring
Norsk Helseinformatikk AS
Dagfinn Nordvik
dagfinn@nhi.no
73 89 47 50 / 917 15 220
01.03.201929.02.2020Bømlo, Fitjar, Kvinnherad, Stord, Tysnes
Energi
Entelios AS 
Lysaker Torg 15
1366 Lysaker, NORGE
entelios.com
Lars Petter Hansen
Lars.Petter.Hansen@entelios.com
Mob: +47 95 77 55 05
Entelios AS, 38607777, contact.nordic@entelios.com
01.11.201631.10.2020Bømlo, Fitjar, Stord, Tysnes
Filter
Deltrian AS, Pb 5540 Hatlane, 6024 Ålesund

Arve Øverås
Arve@deltrian.no
48999393

01.08.201531.07.2019Bømlo, Fitjar, Kvinnherad, Stord, Tysnes
Flytransport
Danish Airtransport
Priser på www.stordflyet.no 
Bestilling: e-post: billett@stordlufthamn.no
53 40 37 00
01.01.201931.12.2019Bømlo, Fitjar, Kvinnherad, Stord, Tysnes
Formingsmateriell
Lekolar as
Jesper Boberg
Jesper.boberg@lekolar.no
94022250
 
Milva Evant
milva.evant@lekolar.no
33 72 98 22/90183155
01.04.201731.03.2021Bømlo, Fitjar, Kvinnherad, Stord, Tysnes
Forsikring

Gjensidige

Waco tlf. 51 77 95 80
Else Berit Salte tlf. 51 77 95 88
esalte@waco.no

01.01.201631.12.2019Stord
Forsikring
Protector
 Waco tlf 51 77 95 80
Else Berit Salte tlf 51 77 95 88
01.01.201631.12.2019Stord
Forsikring
Protector
Waco tlf. 51 77 95 80
Else Berit Salte tlf. 51 77 95 80
01.01.201631.12.2019Stord
Forsikring
Protector
Alle skader skal meldast til Waco
v/Else Berit Salte esalte@waco.no
tlf 51 77 95 88 / 971 66 923
Waco Forsikringsmegling AS
Meierigata 17
4340 BRYNE
01.01.201631.12.2019Stord
Forsikring
Gjensidige
51 77 95 80
01.01.201631.12.2019Stord
Forsikring
KLP/Protector/Gouda
Waco  tlf 51 77 95 80
Else Berit Salte tlf. 51 77 95 88
esalte@waco.no
01.01.201631.12.2019Stord
Forsikring
KLP
Waco tlf. 51 77 95 80
Else Berit Salte tlf. 51 77 95 88
01.01.201631.12.2019Stord
Forsikring
KLP
Waco tlf. 51 77 95 80
Else Berit Salte tlf. 51 77 95 88
esalte@waco.no
01.01.201631.12.2019Stord
Forskringmegling

Waco forsikringsmegling AS
Meierigata 17
4340 Bryne
tlf 51 77 95 80

 

Nils Petter Solli
solli@waco.no
51779582/90670170
01.01.201631.12.2019Bømlo, Fitjar, Stord, Tysnes
Gass
AGA AS
Ole Martin Berg-Hansen
Bestilling industriellgass: ordrekontor@no.aga.com 
telefon 815 59 094
Bestilling medisinskgass: firmapost@gasservice.no 
telefon 55 20 83 40
11.10.201711.10.2021Bømlo, Fitjar, Kvinnherad, Stord, Tysnes
Gravemaskin og masseforflyttingsutstyr
K.Volden Transport AS
Lars Martin Volden
91694723
01.06.201531.05.2019Fitjar
Helsevikarar
Leverandørar prioritert rekkje:
1. Nordic Care AS (tidligere BackUp Helsepersonell )
2. Ambio Helse AS
3. Seie AS
1. Steinar Kristiansen, bestilling@backup-helse.no, 99602900
2. Kristine Espeland/Rebecka Eriksson, post@ambiohelse.no, 55500550
3. Therese Istad, vikar@seie.no, 46858425
01.09.201831.08.2022Bømlo, Fitjar, Kvinnherad, Stord, Tysnes
Hotel
Scandic, Thon, Choise, Radisson, Best Western, Grand Terminus/Hotel Augustin
 
 
 
 
 
 
 
Scandic 23 15 50 00
Thon 815 52 400
Radisson 22 33 42 00
Best Western 23 15 50 00
Terminus 800 11 624
Choise
01.08.201601.08.2020Bømlo, Fitjar, Kvinnherad, Stord, Tysnes
1 - 30Neste